Zrobimy Panstwu perfekcyjna wode.
Zrobimy Panstwu perfekcyjna wode.
Woda przemysłowa

Czyszczenie i dezynfekcja oczyszczaczy powietrza
Higienicznie. Zgodnie z normami. Bezpiecznie.

Oczyszczacze powietrza w technice klimatyzacyjnej stosowane są, aby optymalizować temperaturę pomieszczenia, wilgotność powietrza i czystość powietrza, stosownie do każdorazowych potrzeb.
Aby klimatyzacja funkcjonowała technicznie i higienicznie bez zarzutu, należy kontrolować regularnie i odpowiednio dopasowywać jakość wody w urządzeniu oczyszczacza powietrza.
Podstawa: Po pierwsze środowisko wilgotne jest idealnym podłożem odżywczym dla wszystkich możliwych bakterii i wirusów. A ponadto  korozyjne oddziaływanie wody i osady wapienne na częściach metalowych są zawsze zagrożeniem  dla funkcjonowania urządzenia. Najważniejszym nakazem jest dlatego ciągła dezynfekcja i czyszczenie.

Oferujemy Państwu szeroką paletę produktów ukierunkowanych na uzdatnianie wody  względem  mikrobów, korozji i wapienia i umożliwiającą  Państwu  maksymalne bezpieczeństwo dzięki uniknięciu osadów oraz przestrzeganiu obowiązujących przepisów higienicznych, jak np. VDI 6022.

Higiena oczyszczaczy powietrza z aqua-concept

  • Urzeczywistnienie przepisów higienicznych, zgodnie z VDI 6022 przez naszych wykwalifikowanych inżynierów
  • Redukcja kosztów oczyszczania
  • Maksymalne bezpieczeństwo poprzez uniknięcie osadów
  • Redukcja kosztów poprzez oszczędności na wodzie
  • Przyjazne dla środowiska naturalnego kombinacje substancji czynnych o niewielkiej koncentracji, celem uniknięcia budzącego higieniczne obawy zanieczyszczenia drobnoustrojami wody i powietrza w pomieszczeniach.
x