Zrobimy Panstwu perfekcyjna wode.
Zrobimy Panstwu perfekcyjna wode.
Laboratorium

Liczne zgłoszenia patentowe podkreślają naszą wizję długotrwałego uzdatniania wody

Ochrona naszych idei, innowacji, wynalazków, które wymagają dużych nakładów albo po prostu naszego know-hows wnosi ze sobą nie tylko specyficzną ze względu na produkt i optymalną pozycję na rynku. Przede wszystkim podkreśla naszą niezależną wolę, aby świat przeróbki i uzdatniania wody uczynić lepszym dla człowieka i środowiska.

Punkt ciężkości naszych licznych zgłoszeń patentowych  leży dlatego w opracowywaniu przyjaznych dla środowiska naturalnego materiałów i produktów. Chcemy zamieniać tradycyjne, ale również i niebezpieczne inhibitory na bardzo wydajne, ale zarazem korzystniejsze dla środowiska warianty. Z pomocą naszych GreenProducts wielkimi krokami zbliżamy się do tego celu.

Centrum Serwisowe

Pomożemy Państwu szybko i kompetentnie.

Pańśtwa osoba kontaktowa:
Mgr chemii Thomas Porada
Kierownik Dz. Badań Naukowych i Rozwoju
Tel. +49 89/899 369-180
E-Mail: t.porada@aqua-concept-gmbh.eu

Pomiary dot. ochrony przeciwmrozowej ciekłych nośników ciepła wg. normy ASTM D 1177

Obecnie oferujemy profesjonalny pomiar ochrony przeciwmrozowej do -70 °C, wg. normy ASTM D 1177. Glikole monoetylenowe, glikole monopropylenowe, etanole jak też inne mieszanki testowane są automatycznie przy pomocy kriostatów niskich temperatur z kontrolerem SPS. Możliwe jest uzyskiwanie prostych ustaleń albo odpowiadających normie ustaleń podwójnych. Posiadając dokładny raport z badań i trafne wyniki możecie Państwo teraz pewnie ocenić zabezpieczenie Państwa instalacji w aspekcie ochrony przeciwmrozowej.
Więcej informacji...

x