Zrobimy Panstwu perfekcyjna wode.
Zrobimy Panstwu perfekcyjna wode.
Service

Nasze oferty kooperacyjne
Po  partnersku. Mocno. Produktywnie.

Partnerstwa kooperacyjne w kraju i zagranicą

Macie już Państwo klientów z branży przemysłowej i chcecie rozwinąć Państwa paletę produktów o dalsze innowacyjne produkty do chemicznego uzdatniania wody? Albo: macie Państwo przedsiębiorstwo działające w zakresie oczyszczania/uzdatniania wody i szukacie partnera, który chciałby kontynuować/przejąć prowadzenie Państwa biznesu? Z chęcią porozmawialibyśmy z Państwem o Państwa idei i pomyśle.

Chemiczna produkcja kontraktowa

Szukacie Państwo niezawodnego partnera do produkcji i rozlewu Państwa specjalistycznych produktów chemicznych?

Produkujemy grubo ponad 100, po części bardzo skomplikowanych produktów, zgodnie z naszym bardzo rygorystycznym systemem zarządzania jakością i jesteśmy przyzwyczajeni do tego, aby z wielką starannością wytwarzać produkty.
Z chęcią staniemy do Państwa dyspozycji również i w tym zakresie.

Wdrażanie i wprowadzanie na rynek idei produkcyjnych

Macie Państwo nowy produkt/surowiec albo również ideę produkcyjną w zakresie uzdatniania wody dla systemów przemysłowych i szukacie Państwo kompetentnego partnera dla wdrożenia i wprowadzenia na rynek produktu?

W takim razie jesteście Państwo prawidłowo u nas! Na bieżąco poszukujemy nowych idei i pomysłów dla rozszerzenia naszej obszernej i innowacyjnej palety produktów i służących rozwiązaniu indywidualnych zamówień z zadaniami od naszych klientów.

x